KLAN NEVERMIND

Moja prosta strona

Nevermind

  • Nie jesteś zalogowany.
  • Polecamy: Komputery

#1 2011-12-20 22:34:53

SoniC

Klanowicz

Zarejestrowany: 2011-08-12
Posty: 4

rafal

21:58 mala_agnes » -sonic-: człowieku czy ty sie dobrze czujesz? chodzisz sam na 5-ty zeton, a pozniej masz pretensje do calego swiata?
21:58 Rafał_78 » -sonic-: ulżyło CI ?
21:58 Regis » -sonic-: To było najgłupsze podkablowanie w Twoim życiu
21:59 -sonic- » mala_agnes,Rafał_78,Regis: pasywnosc na instancji
21:59 Regis » -sonic-: 21:59  Dodałeś gracza   -sonic- [4]  do listy wrogów.
22:00 -sonic- » Regis: czlowiek chce grac normalnie to nie bo ktos bedzie psul zabawe
22:00 -sonic- » Regis: uciesz sie
22:01 mala_agnes » -sonic-: przeciez on w secie byl i na dodatek zadal straty
22:01 -sonic- » mala_agnes: w 3 walkach 3 dedy i 239 hp
22:01 -sonic- » mala_agnes: sakita mial na kilka hitow to specjalnie padl
22:01 -sonic- » mala_agnes: tylko po to ze chcial dostac 2 expa a nie 20
22:01 -sonic- » mala_agnes: typowy objaw chamstwa
22:01 mala_agnes » -sonic-: a jakbys trafil na skorzaka to tez bys pisal do straznika ze nie wygrales?
22:02 -sonic- » mala_agnes: a poprosilem wczesniej czy mozemy wygrac bo to moj 5
22:02 -sonic- » mala_agnes: trafialem na skórzakow i lepiej sie zachowywali i walczyli
22:02 -sonic- » mala_agnes: nie podkablowalem nigdy nikogo bo nie zasluzyl do tej pory nikt kazdy sie jako tako staral
22:03 mala_agnes » -sonic-: tego to ja nie wiem czy nie podkablowales
22:03 mala_agnes » -sonic-: ale swoich kablowac to juz lekka przesada
22:03 -sonic- » mala_agnes: nie musze sie spowiadac
22:04 -sonic- » mala_agnes: wiesz a chamstwem takim sie popisac to nie przesada?
22:04 -sonic- » mala_agnes: wystarczylo gosciowi zadac z 400 dmg korona by mu nie spadla a poprosilem grzecznie przed walkami
22:04 -sonic- » mala_agnes: jeszcze do jednej dolaczylem zeby nie dostal expa
22:05 mala_agnes » -sonic-: jakim chamstwem, smigajac sam na areny musisz sie liczyc z tym ze ktos bedzie lal mocniej a ktos prawie w ogole?
22:05 -sonic- » mala_agnes: to mogl choc stallowac zanim ja nie wykonczylbym endarga
22:05 -sonic- » mala_agnes: to padl specjalnie
22:05 -sonic- » mala_agnes: ale on zrobi to specjalnie nie rozumiesz?
22:05 -sonic- » mala_agnes: zalozyl czerwony toporr jeszcze przeciez
22:05 mala_agnes » -sonic-: endarga bys wykonczyl? :Smile_valyayus_ot_smeha:
22:06 -sonic- » mala_agnes: tak goscia o takim nicku
22:06 -sonic- » mala_agnes: poprosilem wygrajjmy to bo to moj 5 napisal ok a potem bezczelnie padl jak jakis zerowiec
22:06 mala_agnes » -sonic-: a myslalam ze wierzcha:Smile_Gagged::Smile_valyayus_ot_smeha: wiec sie zastanawialam skad niby mialbys miec takiego
22:07 -sonic- » mala_agnes: endarg to ten koles co jacpota zgarnal atleta w niebieskim bez jadka wiec bez problow bym go zabil
22:07 -sonic- » mala_agnes: to sfery nie odniosl psa zrobil okej ja zabilem 2 x po to zeby expa nie zlapal
22:08 -sonic- » mala_agnes: a przy ostatniej walce przy wyniku 4:4 poprostu sobie padl
22:08 -sonic- » mala_agnes: wiec wasz kolega nie jest taki nieskazitelny
22:08 -sonic- » mala_agnes: to ze mial 300 goldow na topor od artiego nie czyni z niego super czlowieka
22:08 mala_agnes » -sonic-: a powiedz mi skad taki pomysl zeby samemu robic 5-ty zeton?
22:09 -sonic- » mala_agnes: wiesz jak dzialaja miedzynarodowe?
22:09 -sonic- » mala_agnes: jak sie idzie samemu to trafia sie na gosci bez grupy bo takie stwarza
22:09 mala_agnes » -sonic-: no patrz bylam nie raz nie dwa
22:09 -sonic- » mala_agnes: jak sie idzie w grupie to sie walczy na gosci w grupach
22:10 -sonic- » mala_agnes: 3 moich kolegow zrobilo czyn chodzac samemu dlaczego ja bym mial nie sprobowac?
22:10 mala_agnes » -sonic-: probowac mozesz ale nikt nie powiedzial ze bedzie to latwe
22:11 mala_agnes » -sonic-: przykladowo brakuje ci do 5 lvl kilkanascie pkt expa i co bys zrobil?
22:11 -sonic- » mala_agnes: tak ale jak ktos specjalnie w chamski sposob utrudnia jeszcze z klanu ktory szanuje bo znam kilka osob
22:11 -sonic- » mala_agnes: wiesz mi tez do 5 niewiele brakuje i do zrobienia czynu takze
22:11 -sonic- » mala_agnes: wiec czemu to on ma byc tym wazniejzym
22:11 mala_agnes » -sonic-: nie odkrecaj tylko napisz co bys zrobil?
22:12 mala_agnes » -sonic-: wbil bys jak ten noob 5 lvl na arenie?
22:12 -sonic- » mala_agnes: nie odkrecam
22:12 -sonic- » mala_agnes: mowie w jakiej ja sytuacji jestem
22:12 -sonic- » mala_agnes: jak sie idzie na pole bitwy to sie izie wygrac tak pisze regulamin
22:12 -sonic- » mala_agnes: a nie po to zeby sobie polezec
22:13 mala_agnes » -sonic-: no widzisz nie krec tylko napisz co bys zrobil?
22:13 -sonic- » mala_agnes: nie poszedlbym na arene to raz tylko czekal na turniej bądź cc
22:13 -sonic- » mala_agnes: to bym zrobil
22:13 -sonic- » mala_agnes: i zakonczyl w pieknym stylu 4 lvl a nie zgrywal chama
22:14 mala_agnes » -sonic-: ale masz na tyle expa zeby sobie zrobic krate, a nie stoczyc nie wiadomo ile walk na arenie
22:16 -sonic- » mala_agnes: latwo jest sobie wszystko brac pod swojego kumpla nie
22:16 -sonic- » mala_agnes: wybielic go bo jest idealny
22:16 -sonic- » mala_agnes: i tu jest pies pogrzebany bo nie jest
22:16 mala_agnes » -sonic-: nie kumpla tylko mojego klanowicza
22:17 -sonic- » mala_agnes: no i co dla mnie jest tez osoba osoba ktora sie zachowala jak prostak
22:17 mala_agnes » -sonic-: arenki robilam z kolega do 7 zetonu, ostatnie 3 robilam sama wiec wiem jak to jest i tego tlumaczyc mi nie musisz
22:18 -sonic- » mala_agnes: wiec co czemu ja mam poniesc tylko koszt tego ze jemu zachcialo sie pasc
22:18 -sonic- » mala_agnes: a jemu mam dziekowac ze raczyl w mojej obecnosci pasc i krate zaliczyc?
22:19 mala_agnes » -sonic-: a po dwa to jakby musial odejsc od kompa bo mu na przyklad zona rodzila to tez mialby siedziec i grac zebys go nie podkablowal :Smile_ya-ne-znayu:
22:19 -sonic- » mala_agnes: buaha juz takie historie wymyslasz
22:19 -sonic- » mala_agnes: nie rodzila mu
22:19 -sonic- » mala_agnes: padl specjalnie
22:19 -sonic- » mala_agnes: nawet nie raczyl sie slowem odezwac
22:19 -sonic- » mala_agnes: zgrywal jakiegos wyzszego bo ma czerwony topor?
22:19 mala_agnes » -sonic-: to jest porzyklad, to jest tylko gra
22:19 -sonic- » mala_agnes: juz wole walczyc z szarakami bo sie staraja przynajmniej
22:20 -sonic- » mala_agnes: no to wiec jesli to tylko gra to o co Ci chodzi
22:20 mala_agnes » -sonic-: no i co ze ma red toporek? zazdroscisz mu?
22:20 -sonic- » mala_agnes: nie zazdroszcze
22:20 mala_agnes » -sonic-: to sobie kup;p
22:20 -sonic- » mala_agnes: bo mozna miec red toporek i walczyc jak lajza
22:21 -sonic- » mala_agnes: a mozna miecz zielony i walczyc z honorem
22:21 -sonic- » mala_agnes: uwierz mi ze nie mam takiego parcia aby go posiada
22:21 -sonic- » mala_agnes: fajna zabawka to wszystko
22:21 mala_agnes » -sonic-: a jakby tego nie mial, to by pozyczyl nasz klanowy no i jakos nie widze problemu
22:22 -sonic- » mala_agnes: no i dobra nie zmieia to faktu ze jest osoba ktora zachowala sie jak cham
22:22 mala_agnes » -sonic-: czlowieczku nie oceniaj ludzi po uzbrojeniu bo to chore
22:22 -sonic- » mala_agnes: toporek tego nie zmienil
22:22 -sonic- » mala_agnes: boze a kiedy ja ocenilem
22:22 -sonic- » mala_agnes: czy ja powiedzialem ze jest chamem bo ma czerwony topor?
22:22 mala_agnes » -sonic-: ty to nie jak cham? kablowac na swoich?
22:22 -sonic- » mala_agnes: nie. powiedzialem ze jest chamem bo zachowal sie jak cham
22:22 -sonic- » mala_agnes: swoj dziala na szkode swoich
22:22 -sonic- » mala_agnes: no i ?
22:23 -sonic- » mala_agnes: tak bardzo patriotyczna jestes
22:23 -sonic- » mala_agnes: to czemu dziala na szkode swojej rasy
22:23 mala_agnes » -sonic-: oczywiscie ze tak nigdy nie podkabluje zadnego ludzika
22:23 mala_agnes » -sonic-: zalatwie to w inny sposob:)
22:24 -sonic- » mala_agnes: w jaki
22:24 mala_agnes » -sonic-: a nie trzeba od razu kablowac
22:24 -sonic- » mala_agnes: nawet nie raczyl przeprosic
22:24 -sonic- » mala_agnes: i co mialem napisac do Ciebie czy do regisa?
22:24 -sonic- » mala_agnes: nie rozsmieszaj mnie prosze Cie
22:25 -sonic- » mala_agnes: oddalibyscie mi kase? elki expa?
22:25 mala_agnes » -sonic-: dlaczego do Regisa?
22:25 -sonic- » mala_agnes: nie
22:25 -sonic- » mala_agnes: bo sie wielce oburzyl i mnie dodal na czarna liste a sprawy nie zna
22:25 -sonic- » mala_agnes: ale nie raczysz zapewne wyjasnic tego z nim bo rafal jest nieskazitelnie niewinny
22:25 mala_agnes » -sonic-: za kablowanie u mnie tez tam wyladujesz
22:26 -sonic- » mala_agnes: powiedzial wam kolega co wygodne dla niego
22:26 -sonic- » mala_agnes: cieszy mnie to
22:26 -sonic- » mala_agnes: to tylko obnaża fakt poziomu
22:26 -sonic- » mala_agnes: jaki zareprezentowaliscie jako klan
22:26 -sonic- » mala_agnes: i jak godnie wasz klan zareprezentowal rafal
22:27 mala_agnes » -sonic-: nie cierpie kablowania i nic tego nie zmieni, ja z tym nic nie bede robila, ale co bedzie z tym robil Regis, Rafal czy inni to nie mam pojecia
22:28 -sonic- » mala_agnes: a ja nie cierpie podkladania sie jak ciota specjalnie i co
22:28 -sonic- » mala_agnes: to tak jakby sobie stal jak widmo w cc
22:28 -sonic- » mala_agnes: bezuzyteczny
22:28 -sonic- » mala_agnes: tylko przegrana specjalnie zafundowal gdybym byl sam to bym pewnie wygral to
22:29 mala_agnes » -sonic-: ale mozna napisac i sama bym zjebala za to, jesli tak bylo, ale nie potrafisz zalatwic takich spraw po ludzku to twoja sprawa
22:29 mala_agnes » -sonic-: takze powodzenia w dalszej grze i zegnam :Smile_BigSmile2:
22:30 -sonic- » mala_agnes: oddasz mi elki ? expa czas? jutro mam jeszcze urlop potem musze isc do pracy zetony mi przepadna a kazdy na wage zlota bo nie mam czasu grac
22:30 -sonic- » mala_agnes: ja ponioslem koszty niech i on poniesie koszty
22:31 -sonic- » mala_agnes: a ze sie poplakal i poskarzyl wszystkim to jego sprawa
22:31 -sonic- » mala_agnes: poniekąd to tez jest kablowanie
22:31 mala_agnes » -sonic-: ja ci oddam za elki a ty oddasz to co zaplacilismy za wykupienie? pewnie nie:) wiec nie mamy o czym gadac
22:31 -sonic- » mala_agnes: amen. mielgo wieczoru
22:32 -sonic- » mala_agnes: a pojdz za mnie do pracy jeszcze i expa mi cofnij okej? a do tego posiedz pol dnia zeby kilka redow zdobyc
22:32 mala_agnes » -sonic-: nazywaj to jak chcesz ale jak moj klanowicz dostaje bana to chce sie dowiedziec za co
22:33 mala_agnes » -sonic-: wiec uswiadamiam Ci ze my tu ze soba rozmawiamy wszyscy i to dosyc czesto, i narazie, zegnam
22:33 -sonic- » mala_agnes: no to sie dowiedzialas za to ze okazal sie tchórzem i bał się walczyc w grze w ktorej walka jest priorytetem
22:34 -sonic- » mala_agnes: my tez rozmawiamy u siebie i spotykamy sie w realu wiec nie jestescie wyjatkowi
22:34 mala_agnes » -sonic-: no to co sie glupio dziwisz ze wiem ze mial bana?
22:34 mala_agnes » -sonic-: wiemy*
22:35 -sonic- » mala_agnes: a w ktorym miejscu sie zdziwilem?

Offline

 

Stopka forum

RSS
Powered by PunBB
© Copyright 2002–2008 PunBB
Polityka cookies - Wersja Lo-Fi


Darmowe Forum | Ciekawe Fora | Darmowe Fora
www.moomin.pun.pl www.klanasc.pun.pl www.l2sm.pun.pl www.menadzer2009zuzel.pun.pl www.elders.pun.pl